top of page

Podsumowanie 2023 roku

*** - Szkolenia i treningi zamknięte

23 gru 2023

Kalendarz wydarzeń na okres od stycznia do lipca 2024 roku

Moi Drodzy!

Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok zbliżają się wielkimi krokami. Czas więc, na podsumowanie roku mijającego. Co udało się zrobić a co nie i jakie są plany w Projekt WXC…. Przede wszystkim składam Wam jednak życzenia wszelkiej pomyślności, spokoju i Rodzinnego Świętowania. Tak w czasie Bożego Narodzenia jak i w czasie Imprezy Sylwestrowej.


 CO SIĘ UDAŁO :

#STS_1 i #STS_2 – dwie Sekcje Taktyczno-Strzeleckie. Projekt dla osób chcących poznawać tajniki strzelectwa oraz umiejętności specjalnych. Pierwsza Sekcja ruszyła w marcu, ale w związku z dużym zainteresowaniem w październiku ruszyła druga sekcja. Stado rośnie w siłę. Realizowaliśmy strzelania sportowe (PiRO), bojowe oraz praktyczne/obronne. Wszystko w oparciu o metodykę mojego #FPS. Poza tym zrealizowaliśmy szkolenia z zakresu walki wręcz, nawigacji, bytowania i survivalu w ścisłej współpracy z Akademia Cichowlas oraz wykłady z bezpieczeństwa podróży i warsztaty z zakresu świadomości sytuacyjnej.

 Piknik Strzelecki „Strzelaj z Przyjaciółmi Vadera vol.2”. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a frekwencja była 100% większa od tej w czasie Pierwszej Edycji.

 II Edycja Projektu Bezpieczna Kobieta. Kursantek może nie było za wiele, ale wszystkie z jednej Organizacji co było niewątpliwie wartością dodaną.

 Szkolenie patentowe (strzelanie stażowe) dla członków #STS, którzy wstąpili do NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie.

 Projekty realizowane dla StillSec oraz udział w European Cybersecurity Forum - Cybersec, gdzie miałem swoje wystąpienie w ramach większego wykładu. Moja prelekcja dotyczyła Świadomości Sytuacyjnej w obronie przed dezinformacją.

 Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania dla Placówek Medycznych w ramach współpracy z StillSec.

 Projekt audytowo-warsztatowy dla Mazowiecki Szpital Bródnowski w zakresie bezpieczeństwa. Projekt trwał 5 miesięcy i zakończył się zorganizowaniem ćwiczeń oraz przedstawieniem obszernego Raportu.

 Otwarte Treningi Strzeleckie realizowane na strzelnicy #Gołąbki.

 „Kształcenie” się w PiRO – starty w zawodach organizowanych przez shot.off oraz udział w kursie podstawowym organizowanym przez PIRO Śląsk i Stanmar Stańczyk Mariusz - Szkolenia i imprezy strzeleckie.

 Nawiązanie oficjalnej współpracy z NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie, co skutkować będzie realizacją wspólnych wydarzeń.

 Udział w Projekcie finansowanym przez Województwo Łódzkie pod nazwą „Strzelectwo sportowe i ratownictwo taktyczne z Rotą Bellatoris”, który realizowany był przez Stowarzyszenie Rota Bellatoris.

 Przystąpienie do Programu Upowszechniania Strzelectwa dla Młodzieży – Program finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i realizowany przez AZS Akademicki Związek Sportowy we współpracy z NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie.

 Prowadzenie klientów w zakresie strzelectwa, treningów fizycznych i samoobrony.


 CO SIĘ NIE UDAŁO :

 Konwent fitness dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

 Szkolenie podstawowe – warsztaty z zakresu Świadomości Sytuacyjnej.


 PLANY na 2024 ROK :

Wszystko znajdziecie w grafice przedstawiające kalendarz wydarzeń na pierwsze 7 miesięcy 2024 roku. Najważniejsze przedsięwzięcie to rozwijanie marki #GREYisOK a najważniejsze dla Nas wydarzenia to:

 Piknik Strzelecki „Strzelaj z Przyjaciółmi Vadera vol.3” – jak wiecie już w maju widzimy się w Gołąbkach i jak wszystko dobrze pójdzie, na Pikniku pojawi się także NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie a my przygotujemy jeszcze więcej atrakcji.

 Uruchomienie szkoleń, a w przyszłości Sekcji PiRO, we współpracy z NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie i Mex Shooting Range & Club. Pierwsze szkolenie już w lutym, na którym głównym prowadzącym będzie utytułowany zawodnik PiRO – Ernest z PIRO Śląsk.

 Udział Projekt WXC w Euro Target Show - ETS, gdzie prawdopodobnie będziemy mieli, oprócz stoiska, swój czas prelekcyjny i nie tylko (rozmowy z organizatorami trwają).

 Dalsze rozwijania #STS oraz formuły Otwartych Treningów Strzeleckich.

Pierwsze 7 miesięcy zapowiada się intensywnie. Trzymajcie kciuki, lajkujcie, udostępniajcie i wspierajcie. Rezerwujcie sobie także terminy i oczekujcie wydarzeń na FB, przedstawionych na grafice. Jeżeli już chcecie, to możecie wstępnie zapisywać się na wydarzenia pisząc na mail: projektwxc@projektwxc.com i podając nazwę wydarzenia, datę wydarzenia oraz imię i nazwisko osób (osoby) zainteresowanej wydarzeniem. Wydarzenia z gwiazdkami są wydarzeniami zamkniętymi.

Do zobaczenia w terenie!!!!

#GREYisOK

#FPS

#KSOA

#KSPF

#Intel_and_Sec

Robimy w bezpieczeństwie...kompleksowo!!!!


 SERDECZNE PODZIĘKOWANIA:

Przede wszystkim dla mojego Najcudowniejszego Zespołu w składzie: Diana Wardowska, Kris Krawczyk, Marta Górska - Jarząbkowska, Agnieszka Krawczyk

oraz dla:

Cyngiel

NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie

Stowarzyszenie Rota Bellatoris

Mex Shooting Range & Club

K-Section

JM - Broń&Amunicja

StillSec

armyworld

Military Soap

Akademia Cichowlas

PIRO Śląsk

Stanmar Stańczyk Mariusz - Szkolenia i imprezy strzeleckie

shot.off

al.asad_defense_academy

Artur Bednarek - walka i rzucanie nożem

Aeroklub Jeleniogórski

Focus Hotels

#STS_1 za wsparcie i udzielanie pomocy w rozwijaniu moich planów oraz w szkoleniu #STS_2

#Szybownik

#StrzelnicaGołąbki

bottom of page